BARTEC PIXAVI AS
Sales team
Vestre Svanholmen 24
4313 Sandnes
Norway

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sales offices

CountryCompanyE-mailPhone
AustriaBartec Austria austria@pixavi.com+43 2236 21204-0
AzerbaijanBartec Azerbaijanazerbaijan@pixavi.com+994 12 510 49 88
BelgiumBartec Belgiumbelgium@pixavi.com+32 13 6723-08
Czech RepublicBartec Czech Republicczech-republic@pixavi.com+420 221 220 005
DenmarkBARTEC PIXAVIsales@pixavi.com+47 51 73 15 15
EstoniaBARTEC Swedensweden@pixavi.com+46 455 68 74 00
FinlandBARTEC Swedensweden@pixavi.com+46 455 68 74 00
FranceBartec Francefrance@pixavi.com+33 388 590305
GermanyBartec Germanygermany@pixavi.com+49 7931 597-0
HungaryBartec Hungaryhungary@pixavi.com+36 1 204-0864
ItalyBartec Italyitaly@pixavi.com+39 0298 2319-91
LatviaBARTEC Swedensweden@pixavi.com+46 455 68 74 00
LithuaniaBARTEC Swedensweden@pixavi.com+46 455 68 74 00
NederlandBartec Nederlandnederland@pixavi.com+31 180 410588
NorwayBartec Pixavi (Norway)sales@pixavi.com+47 909 43 156
NorwayBartec Technor (Norway)bartec-technor@pixavi.com+47 518 44 100
PolandBartec Polandpoland@pixavi.com+48 32 32644-00
RomaniaBartec Romaniaromania@bartec-pixavi.com+40 (0) 749 026 587
SloveniaBartec Solveniaslovenia@pixavi.com+386 3 5664-366
SpainBartec Spainspain@pixavi.com+34 93 3314-258
SwedenBartec Swedensweden@pixavi.com+46 455 687-400
SwitzerlandBartec Switzerlandswitzerland@pixavi.com+41 41 74727-27
UKBartec UKuk@pixavi.com+44 8444 992-710
UkraineBartec Ukraineukraine@pixavi.com+38 044 227 88-86
CountryCompanyE-mailPhone
AustraliaBartec Australiaaustralia@pixavi.com+61 (0) 3 8761 6716
CountryCompanyE-mailPhone
South Africa Bartec South Africasouthafrica@pixavi.com+27 11 672-3015
CountryCompanyE-mailPhone
Middle EastBartec Middle Eastmiddleeast@pixavi.com +971 4 8876-162
CountryCompanyE-mailPhone
USABartec US us@pixavi.com+1 281 214 8542
CountryCompanyE-mailPhone
BrazilBartec Brazilbrazil@pixavi.com+55 11 2672 9200
ColombiaBartec Colombiacolombia@pixavi.com+57 (1) 651 3759
CountryCompanyE-mailPhone
AsiaBartec Asia / Singaporesingapore@pixavi.com+65 6314 6255
ChinaBartec Chinachina@pixavi.com+86 21 346372-88
IndiaBartec Indiaindia@pixavi.com+91 120 4523-200
JapanBartec Japanjapan@pixavi.com+81-45-640-6061
KazakhstanBartec Kazakhstankazakhstan@pixavi.com+7 7172 798080
MalaysiaBartec Malaysiamalaysia@pixavi.com+60 3 2145-2488
Middle EastBartec Middle Eastmiddleeast@pixavi.com+971 4 8876-162
RussiaBartec Russiarussia@pixavi.com+7 (495) 646 24 10
South KoreaBartec South Koreasouthkorea@pixavi.com+82 2 2631 4271
ThailandBartec Thailandthailand@pixavi.com+66 2 751975-1, 2, 3
TurkeyBartec Turkeyturkey@pixavi.com+90 312 284 05 46

Personvernerklæring

Personvernerklæringen handler om hvordan denne nettsiden samler inn og bruker informasjon om besøkende. Erklæringen inneholder informasjon du har krav på når det samles inn opplysninger fra nettstedet vårt (personopplysningsloven § 19), og generell informasjon om hvordan vi behandler personopplysninger (personopplysningsloven § 18, 1.ledd). Juridisk eier av nettsiden er behandlingsansvarlig for virksomhetens behandling av personopplysninger. Det er frivillig for de som besøker nettsidene å oppgi personopplysninger i forbindelse med tjenester som å motta nyhetsbrev og benytte del- og tipstjenesten. Behandlingsgrunnlaget er samtykke fra den enkelte, med mindre annet er spesifisert.

1. Webanalyse og informasjonskapsler (cookies)

Som en viktig del av arbeidet med å lage et brukervennlig nettsted, ser vi på brukermønsteret til de som besøker nettstedet. For å analysere informasjonen, bruker vi analyseverktøyet Google Analytics. Google Analytics bruker informasjonskapsler/cookies (små tekstfiler som nettstedet lagrer på brukerens datamaskin), som registrerer brukernes IP-adresse, og som gir informasjon om den enkelte brukers bevegelser på nett. Eksempler på hva statistikken gir oss svar på er; hvor mange som besøker ulike sider, hvor lenge besøket varer, hvilke nettsteder brukerne kommer fra og hvilke nettlesere som benyttes. Ingen av informasjonskapslene gjør at vi kan knytte informasjon om din bruk av nettstedet til deg som enkeltperson. Informasjonen som samles inn av Google Analytics, lagres på Googles servere i USA. Mottatte opplysninger er underlagt Googles retningslinjer for personvern. En IP-adresse er definert som en personopplysning fordi den kan spores tilbake til en bestemt maskinvare og dermed til en enkeltperson. Vi bruker Google Analytics sin sporingskode som anonymiserer IP-adressen før informasjonen lagres og bearbeides av Google. Dermed kan ikke den lagrede IP-adressen brukes til å identifisere den enkelte brukeren.

2. Søk

Hvis nettsiden har søkefunksjon så lagrer informasjon om hvilke søkeord brukerne benytter i Google Analytics. Formålet med lagringen er å gjøre informasjonstilbudet vårt bedre. Bruksmønsteret for søk lagres i aggregert form. Det er bare søkeordet som lagres, og de kan ikke kobles til andre opplysninger om brukerne, slik som til IP-adressene.

3. Del/tips-tjenesten

Funksjonen "Del med andre" kan brukes til å videresende lenker til nettstedet på e-post, eller til å dele innholdet på sosiale nettsamfunn. Opplysninger om tips logges ikke hos oss, men brukes kun der og da til å legge inn tipset hos nettsamfunnet. Vi kan imidlertid ikke garantere at nettsamfunnet ikke logger disse opplysningene. Alle slike tjenester bør derfor brukes med vett. Dersom du benytter e-postfunksjonen, bruker vi bare de oppgitte e-postadressene til å sende meldingen videre uten noen form for lagring.

4. Nyhetsbrev

Nettsiden kan sende ut nyhetsbrev via epost hvis du har registrert deg for å motta dette. For at vi skal kunne sende e-post må du registrere en e-postadresse. Mailchimp er databehandler for nyhetsbrevet. E-postadressen lagres i en egen database, deles ikke med andre og slettes når du sier opp abonnementet. E-postadressen slettes også om vi får tilbakemelding om at den ikke er aktiv.

5. Påmelding, skjema

Nettsiden kan ha skjema for påmelding, kontaktskjema eller andre skjema. Disse skjemaene er tilgjengeliggjort for publikum for å utføre de oppgaver de er ment å gjøre. Påmeldingsskjema er for at besøkende kan melde seg på eller registrere seg. Kontaktskjema er for at besøkende enkelt kan sende en melding til nettsidens kontaktperson. Vi ber da om navnet på innsender og kontaktinformasjon til denne. Personopplysninger vi mottar blir ikke benyttet til andre formål enn å svare på henvendelsen. Skjema sendes som epost via Mailgun som tredjepartsløsning. Hele innsendelen blir lagret hos Mailgun i 24 timer. Mellom 24 timer og 30 dager er det kun mailheader som blir oppbevart før innsendelsen blir slettet etter 30 dager. Årsaken til denne lagringen er for å bekrefte om eposter blir sendt fra nettsiden og videresendt til riktig mottaker. Når eposten er mottatt av mottaker så er det opp til mottaker å avgjøre Databehandlingsbehovet av eposten.

6. Side- og tjenestefunksjonalitet

Det blir brukt informasjonskapsler i drift og presentasjon av data fra nettsteder. Slike informasjonskapsler kan inneholde informasjon om språkkode for språk valgt av brukeren. Det kan være informasjonskapsler med informasjon som støtter om lastbalanseringen av systemet slik at alle brukere blir sikret en best mulig opplevelse. Ved tjenester som krever innlogging eller søk kan det bli brukt informasjonskapsler som sikrer at tjenesten presenterer data til rett mottaker.

7. Hvordan håndtere informasjonskapsler i din nettleser

www.nettvett.no kan du lese om hvordan du stiller inn nettleseren for å godta/avvise informasjonskapsler, og få tips til sikrere bruk av internett.